افزایش قیمت خودرو

افزایش قیمت خودرو

در بهار ۱۴۰۰ قیمت خودرو رسما گران شد. به گفته رئیس شورای رقابت، قیمت جدید خودروهای تولیدی بر اساس «تورم ۱۴ درصدی زمستان به اضافه تورم بخشی که از سوی بانک مرکزی» اعلام خواهد شد، افزایش نرخ خواهند گرفت.
مشاهده بیشتر
برگ سبز حکم سند خودرو

برگ سبز خودرو

آیا برگ سبز حکم سند خودرو را دارد؟ موضوع محضری شدن یا نشدن سند خودرو تبدیل به معادله‌ای چند مجهولی شده که با اظهار نظر مختلف مسئولین امر گره آن کورتر و تکلیف خریداران خودرو نامشخص‌تر می‌شود.
مشاهده بیشتر
اثر توافق هسته‌ای بر قیمت خودرو

تاثیر توافق هسته ای

به گفته رئیس سازمان انرژی اتمی ایران مذاکرات هسته ای از بن بست عبور کرده است و چشم انداز توافق هسته ای روشن است؛در این بین فربد زاوه کارشناس بازار خودرو بر این عقیده است که بازگشت آمریکا به توافق هسته ای در کوتاه مدت منجر به کاهش قیمت ها در بازار خودرو خواهد شد.
مشاهده بیشتر
محصول جدید مدیران خودرو

محصول جدید مدیران خودرو

محصول جدید مدیران خودرو در بیلبوردهای تبلیغاتی به نمایش درآمد، با آغاز سال ۱۴۰۰ شرکت مدیران خودرو به بهانه تبریک نوروز، محصول جدید و کراس اوور لوکس خود را در بیلبوردهای تبلیغاتی به نمایش در آورده است.
مشاهده بیشتر
خودروهای تولید داخل

خودرو های تولید شده

به گزارش سرزمین خودرو نیلی به نقل از خبرگزاری تسنیم، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها را در کشور را برعهده دارد.
مشاهده بیشتر
سرنوشت بازار خودرو

سرنوشت بازار خودرو

سرنوشت بازار خودرو در سال ۱۴۰۰، بسیاری از ما، در ذهن خود این سوال را داریم که خودروسازی ایران در سال ۱۴۰۰ چه سرنوشتی را به خود خواهد دید؟ اکنون بهترین زمان خرید خودرو است یا باید صبر کنیم و منتظر ارزانی قیمت خودرو باشیم؟
مشاهده بیشتر