• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

ام وی ام x33s،بلندپروازی های چری ادامه دارد

ام وی ام x33s،بلندپروازی های چری ادامه دارد

ام وی ام x33s،بلندپروازی های چری ادامه دارد 150 150 nilicars

ام وی ام x33s،بلندپروازی های چری ادامه دارد، چری از ام وی ام x33 تا x33s. با سرزمین خودرو نیلی همراه باشید.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-ام وی ام x33s
ام وی ام x33s

اگر بخواهیم بی پروا سخن بگوییم باید اقرار کنیم برای یک خودروساز، همیشه در روی یک پاشنه نمی چرخد، شاید وارد معرکه شود و در ذهن ها بماند یا شاید به مثابه مرکب مرگ، بساطی بی کیفیت پهن کند و قاتل جان ها گردد؛ چه بسا شرکت هایی که هنوز به قله نرسیده سقوط را تجربه کردند و چه بسیار بودند کمپانی هایی که شرایطی کاملا برعکس برایشان رقم خورد.

ام وی ام x33s،بلندپروازی های چری ادامه دارد

چری را که می شناسید؟ خودروسازی که نه با شکست بیگانه است و نه با موفقیت ناآشنا.

در واقع این مدیران خودرو بود که راه نفوذ تولیدات چری به ایران را باز کرد تا آنان که از کم تنوعی تولیدات داخلی دلزده بودند و سودای خودرویی مقرون به صرفه در ذهن داشتند حسرت به دل نمانند.

مشخصات ام وی ام x33 (دستاوردی موفق از چری) را در مقاله های پیشین مرور کردیم. با مشاهده کلمه x33s مشتاق می شویم بدانیم چری این بار چطور بازار را قبضه کرده؟ با ما همراه باشید.

چری تیگو3 یا ام وی ام x33s

همانطور که ام وی ام x55، چری تیگو 5x خطاب می شود و ام وی ام x22 چری تیگو 3x نامگذاری می گردد، ام وی ام x33s نیز نام مستعار چری تیگو3 را به یدک می کشد. چری با تولید x33s تصمیم دارد اشتباهاتش را در کراس اوور x33 جبران کند و با افتخار از خودرویی دیگر رونمایی نماید، این طور بگوییم ام وی ام x33s، نمونه بهبود یافته ام وی ام x33 است که تغییرات مهمی را شاهد بوده.

از آن جا که بررسی خودرو را از قسمت خارجی و طراحی بیرونی استارت می زنیم، در این مقاله نیز روند همیشگی را دنبال خواهیم کرد و بحث را از خارجی ترین قسمت x33s آغاز خواهیم نمود.

ام وی ام x33s و ارتفاع 1705 میلی متری

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-ام وی ام x33s
ام وی ام x33s

برآیند زیبایی و قدرت احتمالا چیز خوبی از آب در می آید که شاه کلیدش را اگر دروغ نگوییم در جیب چری هم می توان جستجو کرد.

احتمالا شما هم شنیده اید که می گویند خودروساز با ظاهر خودرو، اولین تیرش را نشانه می گیرد، چری هم که گویا این بخش را خوب تمرین کرده با انتخاب چراغ ها و جلو پنجره ای کم عرض، تلاش نموده توپش را از همان ابتدا گل کند. چری برای تعبیه چراغ های مه شکن و البته daylight ها، سپر خودرو را برگزیده تا ظاهری بدون تجمل و البته دلچسب رقم بزند و بار دیگر اعلام کند x33s مختص علاقمندان به خودرو های اسپرت است. هرچند چری x33s را در دو نمونه اسپورت و معمولی تولید کرده و با این کار چراغ تنوع را سبز نموده و خلاقیت بیشتر را نوید داده است.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-ام وی ام x33s
ام وی ام x33s

در واقع این روز ها نبوغ به کلی جای کپی برداری را گرفته و الگو برداری های تکراری در گرد و خاکی که خلاقیت های نوین به پا کرده اند محو شده اند. خوشبختانه این خودرو نمونه ای است که واژه “کپی” را از روی شرکت چری برداشته و حداقل ثابت کرده چینی ها هم در تلاشند خلاقیت را برجسته کنند و در این حوزه دستی بر آتش داشته باشند.

در بخش پشتی x33s، رگه هایی از ام وی ام x33 به خوبی نمایانند اما چری در قسمت های جانبی با حضور رینگ های جدید و ضربه گیر های کروم کوشش نموده سنگ تمام بگذارد و تفاوت هایی محسوس ایجاد کند.

پیرامون ام وی ام x33s صحبت می کنیم، یک کراس اوور چینی، یک شاسی بلند کوچک که ارتفاعش را 1705 میلی متر گزارش نموده اند و فاصله دو محورش را 2510 میلی متر برآورد کرده اند. اشاره کردیم x33s در دو مدل معمولی و اسپرت است، این قسمت را این طور تکمیل کنیم که در نمونه های اسپورت، چری وقت بیشتری به سپر اختصاص داده و قسمت پشتی را به دوبل اگزوز مزین نموده است.

کابین x33s، ما می گوییم خوب شما بخوانید عالی!

چری رنگ و لعاب بخش داخلی x33s را بیشتر کرده، نیم نگاهی به کابین و حاشیه های قرمز رنگ صندلی ها و دریچه سیستم تهویه مطبوع، حقیقت اسپورت بودن این خودرو را به خوبی روشن می سازد. فراموش نکنیم x33s ارگونومیک است و نمایشگری لمسی با ابعاد 8 اینچی در اختیار دارد، با تکنولوژی های بدیع گره خورده و با امکانات درخور پیوند ناگسستنی دارد. عایق بندی مناسب فضای کابین، مانعی بر سر راه صدا های مزاحم است و آرامش بیشتری را در فضای داخل حاکم می سازد.

اختصاص فضای ایده آل از دیگر نکات مثبت x33s می باشد که حس راحتی و آسایش را در وجود سرنشینان جاری و ساری می سازد. هرچند همان طور که اذعان نمودیم x33s یک کراس اوور کوچک است، از این رو برای خانواده های پرجمعیت شاید گزینه ایده آلی نباشد.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-ام وی ام x33s
ام وی ام x33s

وضعیت پیشرانه x33s

باز هم همان حکایت همیشگی: یک موتور 4 سیلندری با 2 لیتر فضا، که قدرتی معادل 136 اسب بخار نیرو تولید می کند و گشتاوری 180 نیوتن متر ارائه می دهد. نیرو های تولیدی پس از توسل به گیربکسی از نوع CVT و در گیر کردن گیربکس، به چرخ های جلو تحویل داده می شوند، یک گیربکس دستی که به شما فرصت می دهد 7 دنده را عوض کنید. فناوری DVVT-i در پیشرانه این خودرو مزید بر علت شده تا باز هم نتیجه بگیریم x33s نمونه ای بی بدیل برای انتخاب است.

استاندارد آلایندگی یورو5 همان چیزی است که وعده می دهد ام وی ام x33s در هر 100 کیلومتر به 9.5 لیتر بنزین بسنده می کند.

از امکانات رفاهی x33s بدانیم

آپشن هایی چون ترمز ABS و EBD ایمنی را به سطح قابل قبولی می رسانند و کنترل برقی آینه های بغل، صندلی راننده، سانروف، کروز کنترل و مواردی از این دست رفاه را تکمیل می سازند. به عنوان نکته پایانی اضافه کنیم که شما می توانید رانندگی را در دو وضعیت echo و sport معاوضه کنید که مهم ترین حسن آن، مصرف کمترین سوخت است.

صحبت پایانی

ام وی ام x33s ثابت می کند چری تولیداتش را به حال خود رها نمی کند و اشتباهاتش را در نمونه های جدید برطرف می سازد با این امید که رانندگی در یک کراس اوور راحت و ایده آل برایتان محقق گردد.

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی