• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

برای خرید و فروش خودرو در روزهای شیوع کرونا چه باید کرد؟

برای خرید و فروش خودرو در روزهای شیوع کرونا چه باید کرد؟

برای خرید و فروش خودرو در روزهای شیوع کرونا چه باید کرد؟ 150 150 nilicars

برای خرید و فروش خودرو در روزهای شیوع کرونا چه باید کرد؟ در این روزهای شیوع کرونا باید در خانه بمانیم. توصیه تمام پزشکان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همین است. ممکن است تا سه ماه آینده، ماندن در قرنطینه اجباری باشد. در این شرایط چطور می‌توانید خودروی خود را بفروشید یا خودرویی بخرید؟ سرزمین خودرو نیلی در این شرایط برای شما پیشنهاداتی دارد اما پیشنهاد اول این است: «تا جایی که می‌توانید فروش یا خرید خودروی خود را به تعویق بیاندازید.» مگر اینکه مجبور باشید. این توصیه ها می‌تواند تا حد زیادی کمکتان کند تا از شر این ویروس در امان بمانید، ماشین‌تان را هم بفروشید یا بخرید.

برای خرید و فروش خودرو در روزهای شیوع کرونا چه باید کرد؟

۱. از پلتفرم‌های اینترنتی خرید و فروش ماشین استفاده کنید

از حضور در نمایشگاه‌ها و پارکینگ‌های فروش خودرو که شما را در معرض ابتلا به ویروس قرار می‌دهند، اجتناب کنید. تا جایی که می‌توانید همهٔ کارها را غیرحضوری انجام دهید.

بهتر است برای این کار از پلتفرم‌های اینترنتی خرید و فروش خودرو استفاده کنید. در آگهی‌ فروش خودرویتان، تا جایی که می‌توانید اطلاعات و جزئیات را درست، دقیق و کامل بنویسید. با این کار از رفت‌وآمدهای غیر ضروری می‌کاهید و مشتریانی پیدا می‌کنید که با احتمال بیشتری خودروی شما را پسندیده‌اند.

گرفتن عکس با کیفیت از تمامی زوایا و اجزای مهم ماشین بسیار مهم است. سعی کنید ویژگی‌های ماشین خود را کاملا صادقانه در توضیحات آگهی ارائه کنید.

۲. خودتان دستی به خودرو بکشید

رفتن به مکان‌های شلوغ و پرتردد می‌تواند خطر ابتلا به ویروس کرونا را افزایش دهد. برای همین توصیه می‌کنیم برای تمیز کردن خودرو هنگام فروش، قید کارواش را بزنید و در خانه دستی به آن بکشید. بهتر است ابتدا با جاروی شارژی یا برقی کف خودرو و کف‌پایی‌ها را تمیز کنید.

به یاد داشته باشید کف خودرو، آلوده‌ترین قسمت ماشین است. پس حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید و تلاش کنید به آرامی خودرو را نظافت کنید. بقیه کارها را هم تا انتها می‌توانید حدس بزنید. یه یاد داشته باشید که حتما از مواد ضدعفونی‌کننده استفاده کنید؛ به ویژه در نقاطی که تماس دست با آنجا بیشتر است.

۳. فاصله را با خریدار رعایت کنید

اگر در نهایت با خریدار احتمالی به صورت تلفنی به نتیجه رسیدید، وقت بازدید از خودرو را تعیین کنید. بهتر است محل بازدیدتان در فضای سربسته نباشد و قبل از عصر، تا زمانی که نور طبیعی وجود دارد این قرار را بگذارید.

حفظ «فاصله اجتماعی» را که این روزها زیاد درباره آن می‌شنوید، زمانی که مشغول مذاکره و چانه‌زنی هستید، حتما رعایت کنید. وقتی خریدار مشغول بازدید از ماشین شماست کمی با فاصله از او بایستید. زدن ماسک و استفاده از دستکش را فراموش نکنید.

۴. اجازه رانندگی، بعد از تاییدهای اولیه

اگر مطمئن شدید مشتری بعد از دیدن ظواهر ماشین و بازدید بدنه، واقعا از آن خوشش آمده و با شرایط و قیمت شما تا حدود زیادی موافق است، اجازه دهید با خودرو رانندگی کند. فراموش نکنید وقتی می‌خواهید داخل ماشین بشینید حتما ماسک زده و دستکش را پوشیده باشید.

حالا که هوا هم خیلی سرد نیست حتما پنجره‌ها را در حالت باز بگذارید، چرا که فاصله‌تان از فاصله استاندارد یعنی ۲ متر بسیار کمتر است. پس باید خیلی بیشتر مراقب باشید.

۵. اقدامات مراقبتی و بهداشتی را در حضور خریدار نیز انجام دهید

باید به خریدار این اطمینان را بدهید که خودروی مورد معامله تمیز و ضدعفونی شده است. برای همین حتی اگر لازم شد، دوباره در حضور او، خودرو را ضدعفونی کنید. با این کار به مشتری حس بهتری منتقل می‌کنید.

بهتر است مواد ضدعفونی کننده را در حضور وی روی دنده، فرمان، ترمز دستی، دسته‌ راهنما و همین طور محل تنظیم آینه بپاشید تا اطمینان حاصل کند که آلودگی وجود ندارد.

حتی می‌توانید روی نشیمنگاه و پشتی صندلی راننده یک لایه کیسه پلاستیکی (کیسه بزرگ زباله) بکشید. بد نیست به بازدیدکنندگانی که سوار ماشین شما می‌شوند نیز ماسک و دستکش دهید تا خطر آلودگی را هم برای خودتان و هم برای او کاهش دهید.

به‌خاطر داشته باشید که در پایان رانندگی، کاورها، ماسک‌ها و دستکش‌ها را درون سطل زباله دردار بیاندازید. همچنین فراموش نکنید که چنانچه توافق حاصل نشد، بعد از رفتن مشتری نیز دوباره فرآیند ضدعفونی را انجام دهید. بهتر است تدابیری که اندیشیده‌اید را تلفنی هم به او اعلام کنید.

ثبت نام غیر حضوری محصولات مدیران خودرو در سرزمین خودرو نیلی

 سرزمین خودرو نیلی، اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولان مدیران خودرو در شهر اصفهان به منظور رفاه حال هموطنان عزیز ، علی الخصوص در شرایط حساس فعلی تحت تاثیر ویروس کرونا و به منظور کاهش رفت و آمد همشهریان عزیز به مراکز خدماتی و توصیه به نکات لازم بهداشتی و همچنین صرفه جویی وقت متقاضیان امکان فروش کلیه محصولات خود را به صورت غیر حضوری فراهم نمود لذا هموطنان عزیز با مراجعه به سایت http://www.nilicars.com/  و یا تماس با شماره های ۰۹۱۳۳۱۳۵۰۷۰ و ۰۹۰۳۵۸۱۷۰۵۲ میتوانند از این خدمات بهره مند گردند.اگر شما هم می خواهید از مشاوره خرید خودرو توسط کارشناسان با تجربه سرزمین خودرو نیلی بهره مند شوید می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۳۳۱۳۵۰۷۰

۰۹۰۳۵۸۱۷۰۵۲ 

اطلاع از شرایط فروش و ثبت نام غیر حضوری

کارشناسان فروش ما در مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی آماده ارائه مشاوره جهت خرید خودرو به شما همشهریان اصفهانی هستند.

{سرزمین خودرو نیلی با نیم قرن تجربه در کنار شماست}

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی