برتری MVM 315 نسبت به رقبایش

کی بخرم، کی نخرم؟

ما در این نوشته، صادقانه شرایط و ویژگی های MVM 315 را نسبت به رقبای موجود در بازار سنجیده ایم. در صورتی که به هر دلیلی وقت یا حوصله ی مطالعه ی سطرهای پیش رو را ندارید، خیلی خلاصه می گوییم، تنها در یک صورت سراغ این خودرو نیایید.
مشاهده بیشتر
تیبا ۲ خودروی جوان ایرانی

تیبا ۲ خودروی جوان ایرانی

تیبا ۲ خودروی جوان ایرانی، تلاش های نافرجام سایپا برای رونمایی از خودرویی جدید. سایپا در سال ۸۷ با ادغام قطعات ریو و پراید شیوه جدیدی اختیار کرد و یک خودروی ملی تحت نام تیبا را رهسپار جاده نمود.
مشاهده بیشتر
نباید های خودرو اتوماتیک

نبایدهای خودرو های اتوماتیک

سال ۱۹۴۰ گیربکس اتوماتیک برای اولین بار توسط شرکت الدزمبیل بر روی اتومبیل قرار گرفت . این آپشن صرفا یک امکان تجملاتی به حساب میامد اما رفته رفته با افزایش تعداد خودرو ها در دنیا، گیربکس اتوماتیک طرفدار پیدا کرد
مشاهده بیشتر
برند انگلیسی بازار خودروی ایران

درباره ی ام جی و مدل ۳۶۰

اولین بار، در سال چهل و شش خورشیدی، زمانی که همسایه های ما هنوز در پیچ و خم چگونگی تولید راه بودند، ایران ناسیونال، تکنولوژی هیلمن هانتر انگلستان را به این دیار آورد و ثمره ی آن شد، چهار دهه تولید پیکان.
مشاهده بیشتر
چری تیگو ۵

گرد و خاک چینی ها در ایران

اوایل سال ۹۵ خورشیدی بود که چینی ها پس از شناخت ذائقه ی بازار ایران، با عنایت به تجربه ی موفق کراس اورهای X33 خود، به این نتیجه رسیدند که زمان عرضه ی اولین محصول لوکس چینی در ایران فرا رسیده.
مشاهده بیشتر
شرکت جهان نوین آریا

قهرمان نظرسنجی مشتریان

شرکت جهان نوین آریا نمایندگی رسمی نیسان در ایران موفق شد برای سومین بار متوالی رتبه نخست در زمینه رضایت مندی مشتریان از فروش محصولات را در میان شرکت های عرضه کننده خودرو، اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ، در کشور کسب کند.
مشاهده بیشتر