خدمات نصب آپشن نیلی

مرکز آپشن و خودروهاي سفارشي گروه نیلی از سال ۱۳۸۱ فعاليت خود را به طور رسمي آغاز نمود و در حال حاضر در این مجموعه با تعريف فعاليت هاي ذيل، پاسخگوي نياز مشتريان خود مي باشد:

نصب مانیتورهای اوریجینال خودروهای گروه رنو و نیسان با برندهای معتبر و روز دنیا
نصب سنسور دنده عقب و دوربین عقب انواع خودروها با برندهای معتبر و روز دنیا
نصب کروز کنترل اصلی خودروهای گروه رنو و نیسان
نصب آنتن های سفارشی تلوزیون انواع خودروها
انواع کفی و روکش صندلی انواع خودرو
نکته قابل توجه در خصوص انتخاب تجهيزات جانبي، انطباق اين تجهيزات با سيستم هاي مختلف خودرو، به خصوص سيستم هاي برقی و الکترونيکی خودرو می باشد.

کروز کنترل

وظیفه سیستم کروز کنترل ثابت نگه داشتن سرعت خودرو بر روی میزان دلخواه راننده است. هنگامی که راننده قصد دارد در مسیری طولانی با سرعت ثابت رانندگی کند، کافی است این سیستم را فعال کرده و سرعت مورد نظر را در آن تعریف کند . سپس با آسودگی پای خود را از روی پدال گاز برداشته و از آن پس کروز کنترل وظیفه ثابت نگه داشتن سرعت خودرو را بر عهده می گیرد .
ویژگی های این محصول:
• آسایش بیشتر به هنگام رانندگی خصوصاً در مسافتهای طولانی و در اتوبانها به دلیل عدم استفاده از پدال گاز
• عدم تخطی از سرعت مجاز در جاده ها
• کاهش مصرف سوخت
• آسانتر شدن رانندگی

دوربین و سنسور دنده عقب

به صورت ساده میتوان گفت با نصب مجموعه سنسور دنده عقب بر روی هر نوع اتومبیل ، پس از قرار دادن خودرو در دنده عقب، امواجی از سنسورهای روی سپرِ عقب به سمت موانع ارسال و پس از برخورد این امواج به موانع و برگشت به سمت سنسورهای دنده عقب فاصله تا موانع عقبی خودرو مشخص میشود. کم شدن این فاصله توسط یک بوق هشدار یا چراغ های LED به راننده اعلام می شود. مجموعه سنسور دنده عقب با عملکرد ساده ی خود، پارک کردن خودرو با دنده عقب را آسانتر نموده و از بروز خسارتهای احتمالی در اثر برخورد اتومبیل با موانع، جلوگیری می نماید.
در سرزمین خودرو نیلی، برند معتبر matter quit بر روی انواع خودرو نصب می شود.

روکش صندلی، و کفی اتاق و صندوق خودرو

نشستن طولانی مدت در یک وضعیت ثابت بدن را خسته می کند و خستگی در هنگام رانندگی بسیار آزاردهنده و حتی خطرساز است. خصوصا این که در هنگام رانندگی امکان تغییر وضعیت پاها یا بدن وجود ندارد. لذا علاوه بر این که کارخانه های خودروساز باید درتمام مراحل طراحی و تولید، بر اساس اصول و استانداردهای فنی ومهندسی، صندلی های خودرو را بسازند . مصرف کنندگان نیز باید در انتخاب و خرید یک روکش صندلی مناسب بسیار دقیق و حساس باشند. روکش صندلی باید علاوه بر زیبایی و راحتی،مانع تعریق زیاد باشد. اگر جنسش پارچه ای است باید مقاوم و قادر به جذب رطوبت باشد .اگر جنسش چرمی است باید دارای شیارهایی باشد که توسط آن ها هوا جریان داشته ومانع افزایش دما وتعریق شود در سرزمین خودروی نیلی، با در نظر گرفتن تمامی این جزئیات، سعی در ارائه متنوع ترین و باکیفیت ترین روکش های صندلی و کف پوش های خودرو داریم.

مونیتور Vixen

مانیتورهای تاشوی خودروی مگان با برند Vixenکه در سرزمین خودروی نیلی ارائه می شوند، نامی آشنا برای صاحبان خودرو است. از ویژگی های شاخص این برند، سرعت پردازش بسیار بالا، میکروفون جدا برای بلوتوث و ورودی USB و SD-Card است. از دیگر ویژگی های این دستگاه، می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• صفحه نمایش ۷ اینچ لمسی دیجیتال با پنل متحرک
• قابلیت پخش فرمت های MPEG4 / MP3 / CD / VCD / DVD / JPEG / WMA / CD-R / DIVX
• دارای رهیاب کشوری ( GPS ) با سخنگوی فارسی
• دارای ورودی و خروجی صدا و تصویر AUX
• قابلیت نصب سنسور و دوربین دنده عقب
• دارای سیستم TV آنالوگ و گیرنده رادیو AM/FM
• منطبق با کلیدهای کنترل فرمان خودرو
• مجهز به یک ریموت کنترل مجزا برای سرنشینان خودرو
• نصب با سوکت فابریک بدون نیاز به سیم کشی