خدمات بدنه نیلی

از نظر نیلی، صافکاری و نقاشی خودرو بیش از این که یک حرفه باشد، یک هنر است.
هنرمندان متعهد ترمیم بدنه در سرزمین خودروی نیلی، با اندوخته ارزشمندی از تجربه و تخصص، در انجام حرفه ی خود نهایت دقت و ظرافت یک هنرمند را به کار می گیرند تا پس از تحویل خودرو، تشخیص خودروی تعمیر شده با روز اول دشوار باشد.
در این مجموعه، عملیات ترمیم بدنه حتی الامکان بدون رنگ کاری و تعویض قطعات انجام می گیرد تا مالک خودرو علاوه بر متحمل شدن هزینه کمتر در تعمیرات، ضرر و زیان کمتری را نیز از بابت افت قیمت خودرو متحمل شود.
ترکیب سالها تجربه، نیروهای متخصص و امکانات حرفه ای، از نیلی یک تعمیرگاه با کیفیت ساخته است.

دستگاه تست رنگ بدنه LASERLINER

این دستگاه که در آلمان تولید می شود، می تواند با استفاده از تکنولوژی لیزر ضخامت لایه رنگ خودرو را با دقت بسیار بالا (یک هزارم میلیمتر) اندازه گیری کرده و بر روی مانیتور خود نمایش دهد. دستگاه LaserLiner این امکان را به ما می هد که به صورت کاملاً دقیق کوچکترین رنگ شدگی و تعمیرات در بدنه خودرو را تشخیص داده و یک روش مطمئن برای کارشناسی بدنه اتومبیل فراهم گردد.

کوره رنگ

به جز کارخانجات خودروسازی، معدود تعمیرگاه هایی در سطح کشور هستند که مجهز به اتاق رنگ و سیستم پخت رنگ هستند که خوشبختانه تعمیرگاه مجموعه ی نیلی یکی از این تعمیرگاه هاست. کوره ی رنگ این امکان را می دهد که در صورت نیاز به رنگ آمیزی خودرو، کیفیت خروجی کار مشابه رنگ کارخانه ای خودرو باشد.(در بعضی تعمیرگاه ها برای تسریع در خشک شدن رنگ، از اشعه UV استفاده می کنند. این موضوع ارتباطی به رنگ کوره ای ندارد.)

دستگاه شاسی کش

شاسی کشی عملی است که برای برگرداندن شاسی خودروهای آسیب دیده به حالت اولیه استفاده می شود. دستگاه شاسی کش موجود در تعمیرگاه نیلی با بهره مندی از ریل های کف و ستون هایی با قابلیت Pull وPush، قابل استفاده برای انواع اتومبیل های موجود در کشور و مورد تائید شرکت های خودروسازی خارجی وداخلی است.