• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

درباره ی محصول لوکس برند چری چه می دانید؟

درباره ی محصول لوکس برند چری چه می دانید؟

درباره ی محصول لوکس برند چری چه می دانید؟ 600 400 nilicars

” تیگو7 از چین، مهمان افتخاری این نوشته است “

بهانه ی این نوشته، رویداد بزرگ اولین جمعه ی تیرماه 96  است، سرزمین خودرو نیلی اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو در استان اصفهان سعی دارد در این روز محصول لوکس برند چری،  خودرو تیگو7 را در اختیار مخاطبان و همراهانش قرار دهد تا تست رانندگی یا همان Test Drive را از این خودرو بگیرند.

این اتفاق نه تنها از این بابت که تیگو7 را به شما خواهند شناساند اهمیت دارد، بلکه خودِ موضوع به نفس، کاری است پیشرو و قابل تامل.

در سطرهای پیش رو ابتدا به اهمیت و هدف تست رانندگی در مفهومی کلی می پردازیم و سپس خودروی لوکس وارداتی توسط مدیران خودرو را با هم مروری خواهیم کرد تا بدانیم جمعه، دوم تیرماه 96 چه محصولی در پیست اتومبیل رانی نقش جهان انتظار شما را می کشد.

 تیگو7 چری، اهمیت تست رانندگی

مطالعات علمی نشان می دهد که بیش از 11 درصد از افرادی که خودرویی را می خرند حتی یک بار آن را تست نکرده اند و اصطلاحا پشت فرمانش ننشته اند. برای خود ما این موضوع آن قدر شوکه کننده است که نمی توانیم به راحتی از کنارش عبور کنیم، حتی یک کفش را در پا امتحان می کنیم و بعد می خریم، مگر می شود ندیده و نشناخته خودرو خرید؟

به همین منظور بر آن شده ایم تا روند تست خودرو را با تیگو7 از برند چری جانی جدید ببخشیم. اتفاقی که رخ خواهد داد را مو به مو تشریح می کنیم و در واقع به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا تست رانندگی تیگو7 هم برای شناخت خودرو اهمیت دارد، هم به کل می تواند الگوی خرید اتومبیل در ایران را دستخوش تغییر کند.

شما با خودرو چری تیگو 7، اقدامات زیر را انجام خواهید داد

ما عجله ای نخواهیم داشت، درون خودرو بنشینید، زمان خود را در اختیار داشته باشید، تجهیزات را وارسی کنید، عیار راحتی و کیفی صندلی ها، آینه، کمربند و هر آن چه که ممکن است را از نظر بگذرانید. این قسمت را جدی بگیرید و سرسری از کنارش عبور نکنید. خودروی شما چه تیگو7 باشد چه هر محصولی از مدیران خودرو لحظات زیادی را درونش خواهید گذراند، در نتیجه باید حسی دو طرفه قابل احترام بین شما و تجهیزات داخلی پدیدار شود.

تمامی حالت های ممکن را تجربه کنید. ما خودرو را در پیست نقش جهان قرار داده ایم تا تست تیگو7 در شرایط مختلف ممکن شود. مسیر مستقیم، پیچ و شیب تند جاده، حتی مسیر غیر آسفالت، توجه داشته باشید عملکرد اتومبیل در شرایط مختلف تعیین کننده است، به ویژه اگر شما مولفه یا فاکتوری خاص را مد نظر دارید حتما کنترل کنید که خودرو می تواند در تست خواسته یا استانداردهای مد نظر شما را برآورده سازد یا خیر.

یک نکته: وقتی قرار است خودرو را در شرایط سخت، مثلا سرعت های بالا تست کنید شیشه ها را بالا دهید، صدای ضبط را تا حد ممکن کاهش دهید و به نوای خود اتومبیل گوش بسپارید. خیلی مهم است که خودرو چه واکنشی در برابر چالش های مسیر و البته خواسته های دست بالای شما از خود نشان دهد.

قدرت مانوور در زمان تغییر خطوط، سبقت و نیاز به جابه جایی های سریع فوق العاده مهم است. مخصوصا برای یک کراس اور مثل تیگو7 این موضوع را کنترل کنید که دید و شرایط محیطی را چگونه در اختیار شما قرار می دهد زمانی که ناچارید لاین عوض کنید یا حتی بپیچید.

چه تیگو7، چه هر محصول دیگری از مدیران خودرو را تا به این مرحله ، بعد داخل و قدرت حرکت و مانوور در سرعت تست را کرده اید، حال نوبت به حرکات و جابه جایی های ظریف رسیده، خودرو را پارک کنید، پارک دوبل شبیه سازی کنید، راحتید؟ خودرویی خوب است که علی رغم بزرگی مثل موم در دستان شما تغییر شکل و حالت دهد. به خصوص گاهی که اشتباهی رخ می دهد و نیاز است خودرو را دوباره در مسیر و مکان مناسب خود قرار داد.

تست عملی خودرو به پایان رسیده، اما یک دنیا چالش تئوری باقی است. درباره ی آن چه در ذهنتان باقی مانده، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی صحبت کنید، به ویژه اگر در جمعه دوم تیرماه در حال تست خودروی تیگو7 بودید لازم است بدانید که صحبت، گفت و گو و پرسش سوال هم بخش اعظمی از تست را تشکیل می دهد، این خودرو چه قدرتی دارد؟ مصرف سوخت؟ خدمات پس از فروش؟ و بسیاری دیگر از مسائل به این شکل هستند که باید درباره ی آن ها به جمع بندی رسید.

خلاصه این که تست رانندگی را جدی بگیرید، چه بررسی تیگو7 بود، چه انواع خودروی های مدیران خودرو و چه هر مدل دیگری.

خلاصه، درباره ی محصول لوکس برند چری

اهمیت تست تیگو7 در کجا نهفته است؟

بررسی و مانیتورینگ ما در بازار نشان از خیل عظیم اطلاعات مخدوش و غیر مستدل درباره ی محصولات چری و به خصوص تیگو7 است. در جایی می خوانیم که قیمت خودرو نشانه گرفته می شود و مقاله ی بی نام و نشان دیگری کیفیت موضوع را زیر سوال می برد. هر چند که باید در بعد علمی تمامی جنبه های اتومبیل را بررسی کرد (که ما در سایت سرزمین خودرو نیلی تا به حال بررسی کرده ایم و حتی بیش از این به تشریح امکانات و ویژگی های آن خواهیم پرداخت) اما گاهی هیچ چیز به اندازه ی تست و تجربه ی شخصی نمی تواند باعث ایجاد ذهنیتی صحیح، دقیق و قابل اتکا شود.

آن چه در بالا گفتیم همه را بیش تر و پیش تر درباره ی تیگو7 اجرا خواهیم کرد و سعی می کنیم واقعا سر از این موضوع دربیاوریم که چری چگونه در بیست سالگی خود خودرویی تولید کرده، پرچمدار و حاضر در بازارهای جهانی. مزیت های نسبی این مدل را با سایر تولیدات مقایسه می کنیم و البته که کارمان تبلیغاتی نخواهد بود، زیرا کاستی ها هم نمایان خواهند شد.

بحث را خاتمه می دهیم با این ارجاع علمی، نتیجه ی یک نظر سنجی در AM-sister brand Parkers.co.uk نشان از این است که 63 درصد افراد پس از تست رانندگی اتومبیل ذهنیت و باوری کاملا متفاوت از چیزی که تا قبل از آن داشته اند پیدا می کنند. باری، اگر به دنبال یک کراس اور پیشرو، ساختار شکن و جوان پسند هستید، اکیدا توصیه می کنیم تیگو7، پرچم دار فعلی چری را در نظر بگیرید، در این راه، تیم سرزمین خودرو نیلی در کنارتان خواهد بود.

منابع:

https://www.statesman.com/classifieds/cars/the-importance-proper-test-drive/bCUDaQGgHZqlL3BNX26wDJ/
https://www.am-online.com/news/2014/5/14/test-drive-value-in-customer-buying-decision-revealed-in-research/36052/

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی