رضایت بالای مشتریان از تولیدات شرکت پارس خودرو

براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام شد:
محصولات شرکت پارس خودرو در آخرین نظر سنجی انجام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان را در کشور کسب کرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، گزارش عملکرد کیفی خودروها و میزان رضایت مندی مشتریان از کیفیت خودروهای تولید داخل را بررسی و اعلام کرد.

بر اساس این گزارش میزان رضایت مندی مشتریان از کیفیت اولیه خودروها در سه ماهه اول مالکیت خودرو و با پیمایش کمتر از ۴۰۰۰ کیلومتر بررسی و اعلام شده است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از خودروهای سواری موجود در کشور که بر اساس قیمت به پنج دسته کمتر از ۲۵ میلیون ،۲۵ تا ۵۰ ، ۵۰ تا ۷۵ ، ۷۵ تا ۱۰۰ و بالای ۱۰۰ میلیون تقسیم بندی کرده است.

در گروه قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومانی که ۲۳ خودرو وجود دارد رتبه اول تا سوم این گروه متعلق به پارس خودرو است.

بر اساس این گزارش خودرو برلیانس h۳۳۰ با امتیاز ۷۳۱ از نگاه مشتریان به عنوان با کیفیت ترین خودرو در جایگاه نخست قرار گرفته و بعد از آن به ترتیب پارس تندر و تندر ۹۰ پارس خودرو در جایگاه های دوم و سوم و بالاتر از همنوعان خود که در سایر شرکت ها تولید می شوند قرار گرفته اند.

گفتنی است ؛ شرکت پارس خودرو به عنوان نگین خودروسازی کشور با بهرمندی از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و همچنین نیروهای متخصص خود همواره می کوشد تا بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان را در بازار خودروی کشور داشته باشد.