• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

سیری در دنیای نیسان به بهانه ی رونمایی از شاهکار جدید ژاپنی، نیسان ایکس تریل 2018

سیری در دنیای نیسان به بهانه ی رونمایی از شاهکار جدید ژاپنی، نیسان ایکس تریل 2018

سیری در دنیای نیسان به بهانه ی رونمایی از شاهکار جدید ژاپنی، نیسان ایکس تریل 2018 600 424 nilicars

از نیسان ایکس تریل 2018 چه می دانید؟

گاهی نوشتن و شرح یک محصول سخت است به این دلیل که مطلبِ زیادی درباره اش یافت نمی شود. در طرف مقابل اما پیش می آید زمانی که کار چالشی و نفس گیر پیش می رود، به این دلیل که موضوع غامض، پیچیده و تو در تو است. به عنوان نمونه، نوشتن از تکنولوژی های مربوط به ژاپن در حالت عادی، کاری است بس دشوار، چه رسد به اینکه بخواهیم یک غول و پرچم دارِ شاسی بلند نیسان را معرفی کنیم.

به هر رو، در این نوشته سعی شده آن چه پر رنگ تر است و برجسته، ارائه شود و در چارچوبی موازی اما مرتبط، زیر و بم نیسان ایکس تریل 2018 عیان گردد.

اگر روزی به طور تمام و کمال به تکنولوژی خودروهای هوشمند و خودران دست پیدا کنیم، بدون شک سال ها بعد، نیسان ایکس تریل، در سال 2018 پایه گذار اصلی معرفی خواهد شد. در صورتی که قصد یا زمان مطالعه ی سطرهای آینده را ندارید کافی است همینقدر بدانید که این شاهکار ژاپنی، کابینی سیال دارد و در لحظه، برای پنج سرنشین، امکان استفاده از فضای داخلی فراهم گردیده است. جالب تر اینکه، موتور قدرتمندی که 169 اسب بخار قدرت تولید می کند، به طور میانگین در هر صد کیلومتر، تنها 6.4 لیتر سوخت خواهد سوزاند.

برای اطلاعات دقیق تر اما، صبور باشید و ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

نیسان ایکس تریل 2018 نسبت به نسخه ی قدیمی تغییرات زیادی داشته و به نوعی یک بلوغ کامل را تجربه کرده. طراحی بدنه عضلانی و چابک سازی شده، فضای داخلی برای طیف وسیعی از خانواده ها(از دو تا پنج نفر) سیال و منعطف، بازآفرینی گردیده و بی هیچ حرف و حدیثی، تکنولوژی به کار گرفته شده حیرت انگیز است. به واقع، نیسان ایکس تریل 2018، شاید اولین مصداقی باشد که توانسته در قالبی هیجیان انگیز، طعم خوش به کارگیری هوش مصنوعی در اتومبیل را، به انسان امروزی هدیه کند.

به احتمال زیاد درباره ی اخطار فاصله و مانیتورینگ 360 درجه ای خودروهای امروزی فراوان شنیده اید. اما نیسان ایکس تریل 2018 در این سطحِ کسل کننده، تکرار مکررات نکرده است. در واقع تکنولوژی این مدل، تنها اخطار یا کاستن و متوقف ساختن خودرو نیست، بلکه یک مغز متفکر به عنوان پشتیبان در اتومبیل قرار دارد که کنترل و مدیریت حرکت در شرایط مختلف را فراهم می آورد. فرض کنید در یک سراشیبی در حال از دست دادن تسلط خود بر کنترل اتومبیل هستید، از طریق تغییر در عملکرد و تولیدِ نیرویِ موتور، هر یک از لاستیک ها به طور مستقل، تبدیل به بازوی گشتاوری حساب شده می شوند و در یک لحظه، نابغه ی با دانشِ ما، خودرو را از مهلکه بیرون می کشد.

مجموعه ی تکنولوژی های قرار گرفته در نیسان ایکس تریل 2018 باعث می شود تا در صورت بروز حادثه ی احتمالی، واقعا به معنی واژه ی مشیت یا قسمت ایمان بیاوریم. سیستم تشخیص عابر، کنترل فاصله با موانع متحرک و ثابت در طرفین، هشدار خروج از مسیر، سیستم پایداری هوشمند، رادار 360 درجه و بسیاری دیگر، باعث نمی شود که با ما هم عقیده باشید؟

برای آن دسته از مخاطبانی که امکانات تکنولوژیک برایشان جذابیتی ندارد، باید از ویژگی های ساختاری و موتوری شمه ای بیان کنیم. تفاوتی نمی کند که شرایط بارانی باشد یا برفی، در مسیرهای سخت و سنگی حرکت کنید یا آسفالتی داغ و پر نشیب، موتور نیسان جدید، همانند قبل دو هزار و پانصد سی سی حجم دارد اما اینبار، قدرت خود را بسته به شرایط، در حالتی هوشمند به چرخ ها منتقل می کند.

دقیق تر بگوییم، در تولید اولیه، برای تمامی شرایطِ احتمالی برنامه ریزی شده کار شما با نشستن پشت فرمان تمام می شود، اگر نیاز احساس شود، موتور این قابلیت را دارد تا در شرایط خاص، تا پنجاه درصد بیشتر نیرو تولید کند. خودرو چالش ها را شناسایی کرده و یکی پس از دیگری امکانات لازم را در اختیار شما قرار می دهد و تا آن ها را از مقابل بردارید.

 نیسان ایکس تریل 2018، طراحی داخلی محسور کننده

جادوی طراحی داخلی چیست؟

از تکنولوژی و قدرت موتوری نیسان ایکس تریل 2018 هرچه بگوییم بازهم مطلب می ماند. در نتیجه پیشنهاد می دهیم اگر در قید و بند اعداد و ارقامید، حتما با متخصصان ما در نمایندگی تماس بگیرید، تا کاتالوگ های اختصاصی و اطلاعات دقیق تر را در اختیار شما قرار دهند. اما حیف است از طراحی عجیب و غریب این مدل سخنی به میان نیاوریم. اگر چه نمونه ی قبلی هم در نوع خود شاهکار بود، اما به نظر می رسد که طراحان نیسان در این یکی جادو به خرج داده اند.

همانطور که مشاهده می کنید، در نگاه اول، فضای داخلی مشابه تمامی مدل های هم رده در بازار است، شاید کمی لوکس و لاکچری تر. اما اوضاع به همین منوال پیش نمی رود، به عنوان مثال اگر سرنشینی نباشد، می توان تمامی فضای انتهایی را باز کرد، گویی از ابتدا تنها دو صندلی در این خودرو وجود داشته.

داخل نیسان ایکس 2018 از یک فضای باز به کابین دو و پنج نفره تغییر کاربری می دهد.

نیسان ایکس تریل2018 و جمع بندی نهایی

در این نوشته سعی کردیم به صورت کلی روی جنبه های برجسته ی اتومبیل فوق العاده ی نیسان بحث و بررسی انجام دهیم. حتما متوجه شدید که جزئیات از قبیل مانتیور، کیسه هوا، سانروف و ویژگی هایی از این دست جایی در نوشته ی ما نداشتند. دلیل اینکار هم واضح است، نیسان ایکس تریل 2018 آنقدر اعجاب آمیز و هوشمند طراحی و اجرا شده که آپشن و سنسور و درب برقی برایش پیش پا افتاده به حساب می آید.

طراحی بدنه ی این خودرو در لیگی فرا زمینی بازی می کند و تکنولوژی به کار رفته در ساخت قطعات، به حق، متعلق به فرداست. هزینه ای که به پایِ خریدِ نیسان ایکس تریل 2018 ریخته می شود، نه برای یک خودروی پیشرو، بلکه در ازای به خدمت گرفتن آخرین پیشرفت های تکنلوژیک بشر است، لذتِ استفاده از نبوغ آدمی در یک سو و شور و شوق تجربه ی لحظات ناب و نو در سمتی دیگر، باعث شده تا این مدل، مدال افتخاری بر سینه ی نیسان باشد، توصیه می کنیم فرصتِ شناخت بیشتر این خودرو را از دست ندهید و به مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی، نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش نیسان در استان اصفهان مراجعه نمایید تا کارشناسان فروش اطلاعات کامل در خصوص این خودرو را در اختیار شما قرار دهند.

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی