فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا، متقاضیان محترم از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 99/03/07 لغایت 99/03/14 به صورت شبانه روز می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com و صرفا با استفاده از کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ادامه ی ثبت نام خود با تایید اطلاعات وارد شده در مرحله پیش ثبت نام و انتخاب نوع خودرو و سپس واریز وجه اولیه خودرو به میزان 50 درصد قیمت خودرو انتخابی اقدام نمایند. در این مرحله نیاز به انتخاب رنگ خودرو و همچنین انتخاب نمایندگی سایپا نمی با شد.

نکته:  متقاضیانی که تا روز چهارشنبه موفق به دریافت کد کاربری و رمز عبور نشده اند می توانند همزمان با شروع ثبت نام ( 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 99/03/07) ابتدا نسبت به دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام و سپس وارد مراحل بعدی ثبت نام گردند.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد.

✅بر اساس بخشنامه منتشر شده از سوی سایپا، مبلغ ودیعه قبل از قرعه کشی که ۵۰ درصد ارزش نهایی خودرو است، برای محصول تیبا ۲۷ میلیون تومان، برای تیبا۲ مبلغ ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، برای ساینا ۳۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، برای وانت ۱۵۱ مبلغ ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، برای نیسان دوگانه سوز ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، برای نیسان دیزل ۷۸ میلیون تومان و برای پیکاپ دوکابین ریچ ۱۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

✅موعد تحویل خودروها ۹۰ روز پس از تاریخ ارایه و تایید نهایی چک ها بوده و زمان واریز وجه مابه التفاوت ۴۸ ساعت پس از اعلام نتایج است.

✅همچنین سه میلیون و ۹۱۰ هزار تومان از بهای هر خودرو طی یک فقره چک با موعد بازپرداخت ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۰ دریافت می شود و به واسطه این میزان تسهیلات سند خودرو در رهن گروه‌ خودروسازی سایپا باقی می ماند.

قابل ذکر است وجوه واریزی در طرح فروش فوق‌العاده در اختیار خودروسازان نیست. در واقع با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، وجوه واریزی مردم در طرح فروش فوق‌العاده به حساب خودروساز واریز نمی‌شود و امکان برداشت از آن هم وجود ندارد.

شرایط ثبت نام در طرح فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

  • عدم ثبت نام و یا تحویل خودرو طی ۳۶ ماه قبل
  • دارا بودن گواهینامه و حداقل سن ۱۸ سال
  •  فروش های فوق العاده ۳ ماهه، بصورت سند در رهن خواهد بود. (یک سال)
  • پول ثبت نام حداقل ۳ روز قبل باید در حساب متقاضی باشد.
  • اولویت تحویل در طرح های فروش فوق العاده با افراد فاقد پلاک انتطامی فعال خواهد بود.
  •  بایستی موبایل ثبت شده در سایت فروش خودروسازان به نام مشتری باشد.
  •  ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم پیمایش در طی سه ماه
  •  عدم امکان صلح در تمامی شرایط فروش
  •  امکان واریز وجه فقط از طریق عابر بانک متقاضی وجود دارد.
  • ملاک تسویه حساب در روش پیش فروش و مشارکت در تولید قیمت مصوب روز تحویل است.

جدول نوع خودروها و شرایط فروش فوق العاده اعتباری محصولات گروه سایپا

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا

مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دلایل دریافت 50 درصد هزینه خودرو هنگام ثبت نام، اعلام کرد که دریافت 50 درصد وجه از متقاضیان در طرح فروش فوق العاده خودروسازان، خریدار واقعی وارد جریان خرید شده و تقاضای غیرواقعی کاهش پیدا خواهد کرد.

مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت در پاسخ به این سوال که چرا دریافت هزینه خودرو به بعد از مشخص شدن نتایج قرعه کشی موکول نشده و در همان مرحله اول ثبت نام نیمی از هزینه خودرو از مشتری دریافت می شود، اضافه می کند که در طرح سامانده فروش خودرو که مصوب کمیته خودرو بوده و در جلسه کارگروه تنظیم بازار ارائه شده است، لازم است که متقاضیان هنگام ثبت نام معادل 50 درصد از هزینه خودرو را پرداخت کنند و در صورت انتخاب نام آنان در قرعه کشی، مابقی هزینه اتومبیل را پرداخت کرده و بعد از گذشت 3 ماه آن را تحویل بگیرند.

جهت مشاوره تلفنی خرید خودرو با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما در مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی آماده ارائه مشاوره جهت خرید خودرو به شما همشهریان اصفهانی هستند.

{سرزمین خودرو نیلی با نیم قرن تجربه در کنار شماست}