• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سایپا و مپنا

نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سایپا و مپنا

نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سایپا و مپنا 150 150 nilicars

نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سایپا و مپنا، به گزارش سرزمین خودرو نیلی، اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو در اصفهان، مدیرعامل گروه مپنا گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری، این مجموعه با همكاری گروه خودروسازی سایپا پروژه مشترك تولید نخستین خودرو برقی ایرانی را آغاز كردند.

عباس علی‌آبادی در حاشیه بازدید از مركز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با اشاره به توانمندی های دانش بنیان گروه مپنا در عرصه صنعت و همچنین برنامه ریزی ها و پیشرفت‌ها و دستاوردهای سایپا در زمینه توسعه محصول و طراحی خودروهای جدید، گفت: برای اولین‌بار از نزدیک شاهد برنامه ریزی ها و پیشرفت‌ها و موفقیت‌های سایپا برای تولید خودروهای جدید کیفی بودم و به متخصصان این مجموعه تبریک می‌گویم كه در آینده محصولاتی زیبا و باكیفیت مناسب برای عرضه به بازار در دست طراحی و تولید دارند.

به گفته وی آینده این شرکت با ورود محصولات جدید خودروی برقی به بازار متفاوت خواهد بود.

نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سایپا و مپنا

علی‌آبادی در ادامه با بیان این‌كه سایپا روند رو به پیشرفت صنعت خودرو جهان در زمینه برقی‌سازی حمل‌ونقل را به‌خوبی درك كرده است، تصریح كرد: گروه مپنا نیز از مدت‌ها پیش برنامه ایجاد زیرساخت برای خودروهای برقی را دنبال كرده و قصد دارد با مشاركت سایپا نخستین خودرو برقی را در كشور طراحی و عرضه كند.

وی با بیان این‌كه در زمینه ایجاد پلت‌فرم‌های برقی اقداماتی را آغاز كرده‌ایم كه با سایپا به اشتراك خواهیم گذاشت، تأكید كرد: تلاش می‌كنیم محصولات برقی در شأن مردم تولید كنیم تا هم منافع اقتصادی سرشاری نصیب كشور كرده و هم به ذینفعان دو مجموعه سود برساند.

مدیرعامل گروه مپنا افزود: تولید خودروهای برقی در زمینه میزان آلایندگی زیست‌محیطی و نیز مقدار انرژی مصرفی مورد نیاز، برای مردم به صرفه و برای كشور بسیار سودمند خواهد بود، همچنین کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی را در پی خواهد داشت.

علی‌آبادی همكاری مپنا و سایپا را نخستین گام در زمینه تولید خودروهای برقی در كشور دانست و خاطرنشان كرد: با ایجاد پیوند و مشاركت میان دو مجموعه، از دانش و توانمندی‌های دو طرف و نیز فناوری‌های نوین موجود در كشور استفاده خواهیم كرد.

علی‌آبادی با بیان این‌که گروه مپنا و گروه سایپا در آینده همکار و شریک خوبی برای هم خواهند بود، گفت: تیمی توانمند متشکل از متخصصان هر دو گروه تشکیل خواهیم داد تا محصولی باکیفیت و در سطح استانداردهای روز بین‌المللی تولید کنیم.

گفتنی است در جریان این بازدید تفاهم‌نامه همکاری “توسعه و تولید خودرو الکتریکی” با هدف طراحی، توسعه، تأمین قطعات و تولید خودرو الکتریکی به امضای سیدجواد سلیمانی و عباس علی‌آبادی مدیران عامل گروه خودروسازی سایپا و گروه مپنا رسید.

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، شرکت‌های سایپا و مپنا اقدام به مشارکت و همکاری در خصوص طراحی، نمونه‌سازی، تست، تجاری‌سازی و تولید خودروهای جدید با پلت‌فرم الکتریکی خواهند کرد.

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی