• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

پیش بینی بازار خودرو در سال 99

پیش بینی بازار خودرو در سال 99

پیش بینی بازار خودرو در سال 99 150 150 nilicars

پیش بینی بازار خودرو در سال 99، بابک صدرایی کارشناس بازار خودرو در پاسخ به آینده بازار خودرو در سال 99 می گوید دولت برای تامین نقدینگی نیازمند افزایش قیمت ارز بوده و کارشناسان تورمی 30 تا 50 درصدی را پیش بینی می کنند بنابراین خودرو ساز چه بخواهد چه نخواهد بین 20 تا 30 درصد در سال جدید قیمت خود را بالا خواهد برد.

پیش بینی بازار خودرو در سال 99

افزایش قیمت ۲۰ تا ۳۰ درصدی نرخ خودرو


بابک صدرایی، کارشناس بازار خودرو در مورد افزایش قیمت 20 تا 30 درصدی نرخ خودرو می گوید:
🔹علاوه بر مشکلات تحریم و دسترسی کم دولت به منابع ارزی، وجود بیماری کرونا نیز قیمت نفت را به شدت کاهش داد که همگی از عوامل فشارزا بر صنعت خودرو به شمار می‌رود.

🔹تاثیر مستقیم مشکلات ارزی بر صنایع مصرفی از جمله خودرو، در روز‌های پیش رو این صنعت را به لحاظ تامین منابع ارزی دچار مشکل خواهد کرد.

🔹نه تنها ایران بلکه هیچ کشوری در صنعت خودرو سازی، به داخلی سازی نرسیده و صرفه اقتصادی خرید برخی قطعات از کشور‌های انحصاری و کاهش قیمت تمام شده در نظر گرفته می‌شود.

🔹محدودیت ارزی برای تامین قطعات مشکل زا خواهد بود، همچنین باید قیمت دلار را نیز در نظر گرفت چراکه دولت برای تامین نقدینگی نیازمند افزایش قیمت ارز بوده و کارشناسان نیز تورمی ۳۰ تا ۵۰ درصدی را پیش بینی می‌کنند بنابراین تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهد تا خودروساز چه بخواهد چه نخواهد بین ۲۰ تا ۳۰ درصد قیمت خود را بالا ببرد.

بررسی قیمت خودروهای چینی با شیوع کرونا

بابک صدرایی در گفت و گوی خود در این باره عنوان کرد با شیوع کرونا بازار خودرو‌های چینی همانند خودرو‌های داخلی شرایط مناسبی ندارد. با شیوع بیماری کرونا در حوزه خودرو‌های چینی نیز ما با برخی چالش‌ها مواجه هستیم. عرضه یا فروش خودرو توسط صاحبان خودرو‌های چینی کمتر از گذشته شده است.

بابک صدرایی افزود: نبود تقاضا و کاهش قدرت خرید باعث شده که قیمت خودرو‌های چینی نیز تا حدودی افت داشته باشد، پیش بینی ما در قیمت خودرو‌های چینی حاکی از این است که تا روزی که کرونا در حال شیوع است با افزایش قیمت خودرو رو به رو نخواهیم شد. اما قطعا بعد از این ماجرا  به دلیل افزایش قیمت ارز قیمت خودرو‌های چینی دچار نوسان‌های می شود.

ثبت نام غیر حضوری محصولات مدیران خودرو در سرزمین خودرو نیلی با شیوع کرونا

سرزمین خودرو نیلی، اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولان مدیران خودرو در شهر اصفهان به منظور رفاه حال هموطنان عزیز ، علی الخصوص در شرایط حساس فعلی تحت تاثیر ویروس کرونا و به منظور کاهش رفت و آمد همشهریان عزیز به مراکز خدماتی و توصیه به نکات لازم بهداشتی و همچنین صرفه جویی وقت متقاضیان امکان فروش کلیه محصولات خود را به صورت غیر حضوری فراهم نمود لذا هموطنان عزیز با مراجعه به سایت http://www.nilicars.com/  و یا تماس با شماره های ۰۹۱۳۳۱۳۵۰۷۰ و ۰۹۰۳۵۸۱۷۰۵۲ میتوانند از این خدمات بهره مند گردند.
اگر شما هم می خواهید از مشاوره خرید خودرو توسط کارشناسان با تجربه سرزمین خودرو نیلی بهره مند شوید می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

“جهت اطلاع از شرایط فروش و ثبت نام غیر حضوری با شماره های زیر تماس بگیرید”

۰۹۱۳۳۱۳۵۰۷۰

۰۹۰۳۵۸۱۷۰۵۲ 

کارشناسان فروش ما در مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی آماده ارائه مشاوره جهت خرید خودرو به شما همشهریان اصفهانی هستند.

{سرزمین خودرو نیلی با نیم قرن تجربه در کنار شماست}

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی