• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

چرا تیگو7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟

چرا تیگو7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟

چرا تیگو7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟ 150 150 nilicars

چرا تیگو7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟ قطعا هر بازاری نیازمندی های خاص خود را دارد و بر اساس نیازها و خواسته ها بازار بخش بندی می‌گردد. مشتریان مختلف با سلیقه ها ، خواسته ها و نیازمندی های گوناگون هر یک محصول متناسب با شرایط خود را انتخاب می‌کنند. حال شرایط بازار کشورمان را در نظر بگیرید تا 2 سال پیش بازار خودرو در ایران بازاری نیمه رقابتی بود که بسیاری از برندهای بزرگ جهانی محصول مطرح خود را به بازار ایران عرضه می‌کردند و در کلاس خودروی متوسط به بالا و لوکس نسبتا رقابت مناسبی وجود داشت که شامل خودروهای وارداتی و برخی محصولات مونتاژ داخل بود.

از سوی دیگر به مانند سایر بازارهای جهانی، میل به خودروهای شاسی بلند (کراس) در ایران به شدت افزایش یافته و به نوعی مد گردید. البته شرایط ناهموار راه ها و شهرهای کشور نیز به رشد این تقاضا کمک فراوان کرده است و بین دو محصول مشابه سدان و شاسی بلند، مدل شاسی بلند اقبال بیشتری می یابد.

حال با به وجود آمدن تحریم ها و خروج بسیاری خودروسازان از بازار کشور و توقف واردات خودرو، آیا خواسته ها و نیاز نیز تغییر می کند؟

قطعا مشتریان سعی می‌کنند تا از میان محصولات موجود آنچه را که بیشتر به خواسته و نیاز آنها شبیه تر است انتخاب نمایند، برخی که خودروهای لوکس دارند با توجه به شرایط اجتماعی، اقتصادی و مشکلات گوناگون این گونه خودروها، به دنبال یک خودروی دوم هستند تا با دارا بودن خصلتهای نسبتا لوکس برای استفاده روزمره راحت باشد. برخی خریداران خودروهای وارداتی با افزایش بیش از حد قیمت آنها، حال توان خرید را از دست داده و باید به دنبال نمونه های وارداتی باشند و برخی افراد که دارای خودروهای کمی قدیمی تر و پا به سن گذاشته هستند در صورت توانایی مالی به دنبال یک خودروی مدرن و لوکس می روند.

اصولا همانطور که گفته شد برای خریداران خودروهای شاسی بلند ارجح هستند. از خریداران مرد و زن، جوان، میانسال، مسن با تیپهای مختلف فکری، استایل، نگرش و… اصولا به این سبک خودروها گرایش دارند.

اما یکی از خودروهای شاسی بلندی که در طول سالهای گذشته طرفدارای زیادی داشته و توانسته اقشار مختلف خریدار را به سمت خود جذب نماید خودروی تیگو7 مدیران خودرو است.

این خودرو در سال 1396 به عنوان لوکس ترین خودروی چینی وارد بازار گردید و خیلی زود توانست جای خود را در بازار ایران باز نماید. در محدوده قیمتی 400 تا 500 میلیون تومان در بازار فعلی وجود دارد.

در اینجا به برخی از مزیت های این خودرو می پردازیم که سبب گشته طرفداران آن در بازار افزون گردیده و یک خودروی موفق قلمداد گردد. حال به برخی مزایای تیگو7 که از دید مشتریان آنرا برجسته کرده است اشاره خواهیم کرد .

چرا تیگو7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟

*موتور

موتور 1.5 لیتری توربو ، با قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن در متر ، طراحی شرکت AVL اتریش و سیستم توربو طراحی شرکت بسیار معروف هانیوال ، در تستهای شتاب صورت گرفته با هماهنگی متناسب با گیربکس توانست بسیاری از رقبا را پشت سر بگذارد.

*گیربکس

گیربکس دوکلاچه 6 سرعته طراحی شرکت بنام و معتبر آلمانی گتراک که در کنار پیشرانه قدرتمند به شتاب بالا خودرو کمک میکند.

*دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن

دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن که در سال 2016 از مجله ژاپنی استایل که متخصص در طراحی خودرو است لقب زیباترین طراحی در میان خودروهای چینی را از آن خود نمود.

*استفاده از تجربیات شرکت جاگوار –لندرور، لوکس ساز معروف بریتانیایی در پلت فرم خودروی تیگو7

*طراحی شاسی به وسیله شرکت لوتوس، که دارای توان قوی در مهندسی و ساخت خودروهای اسپورت است.

*بهره گیری از بهترین تامین کنندگان جهانی قطعه مانند: بوش، ولئو، جانسون و…..

*دارای 5 ستاره ایمنی کامل در تست تصادف و امنیت سرنشینان (امتیاز کامل)

*دارای امکانات مناسب ایمنی

دارای امکانات مناسب ایمنی ( ESP-TCS-HHC-HAC) ، ایربگهای جانبی و پرده ایی، اتوهلد و سیستم ترمز پارک برقی که در حد خودروهای لوکس وارداتی است و در تجهیزات اصلی کاملا برابری میکند.

*دارای امکانات رفاهی مناسب

دارای امکانات رفاهی مناسب (دوربین 360-سقف پاناروما-صندلی های گرمکن جلو و …) که از برخی خودروهای وارداتی هم مجهز تر است.

*شبکه گسترده خدمات پس از فروش مدیران خودرو در سرتاسر کشور

شبکه گسترده خدمات پس از فروش مدیران خودرو در سرتاسر کشور (بیش از 160 نمایندگی مجاز خدمات در کلیه استانهای کشور به همراه تامین قطعه مناسب)

*دارای گارانتی 5 ساله یا 150.000 کیلومتر

دارای گارانتی 5 ساله یا 150.000 کیلومتر، 2 سال یا 6 نوبت در شرایط فعلی که بسیاری از برندهای وارداتی امکان عرضه خدمات را ندارند، یک خدمات خاص و ویژه است.

*تیگو7 دارای ارزش مناسب با قیمتی در حدود 460 میلیون تومان

تیگو7 دارای ارزش مناسب با قیمتی در حدود 460 میلیون تومان در مقابل رقبایی چون هیندای توسان و کیا اسپورتیج با قیمت های بین 750 تا 900 میلیون که تقریبا نمونه های صفر کم یاب و فاقد خدمات اند.

*تابیده های مختلف بین المللی

تابیده های مختلف بین المللی، انتخاب با ارزش ترین کراس اوور در بازار پر رقابت برزیل در مقایسه با خودروهای مطرحی چون جیپ و فولکس واگن تیگوان

*شرایط فروش اقساطی بلند مدت شرکت مدیران خودرو

شرایط فروش اقساطی بلند مدت شرکت مدیران خودرو که خود در شرایط فعلی خاص می‌باشد و تنها شرکتی است که برای مشتریان شرایط اقساطی بلند مدت با حداقل اقساط در نظر گرفته است.

*اطمینان از تولید و موجود بودن خودرو و تحویل فوری

اطمینان از تولید و موجود بودن خودرو و تحویل فوری که شرکت مدیران خودرو همواره محصولات خود را با تحویل فوری به مشتریان تحویل داده و در بازار فعلی که بسیاری از خریداران نگران تحویل خودرو هستند، شرکت مدیران خودرو در کوتاه ترین زمان خودرو را تحویل میدهد .

موارد ذکر شده برخی از امتیازات خاص و ویژه تیگو7 می‌باشد که آنرا در بازار ایران محبوب و قابل اعتماد ساخته است.

کارشناسان فروش ما در مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی آماده ارائه مشاوره جهت خرید خودرو به شما همشهریان اصفهانی هستند.

{سرزمین خودرو نیلی با نیم قرن تجربه در کنار شماست}

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی