• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

چری تیگو7، چرا مدیران خودرو روی این مدل تاکید دارد؟

چری تیگو7، چرا مدیران خودرو روی این مدل تاکید دارد؟

چری تیگو7، چرا مدیران خودرو روی این مدل تاکید دارد؟ 1000 647 nilicars

به چالش کشیدن غول ها، پیام چری تیگو7 به دنیا

از زمانی که چری تیگو7 به ایران آمده، مدیران خودرو با تمام توان وارد کارزار شده و رویدادهای متنوع و مختلفی را در جهت معرفی این خودرو برپا می کند. مهم ترین اقدام مدیران خودرو به جز نمایش و رونمایی های اولیه برای خبرنگاران، ترتیب دادن Test Drive بوده. اما باید از خود پرسید که چرا مدیران خودرو قبل از عرضه امکان آزمایش و بررسی را برای مخاطبان خودرو فراهم آورده؟ این اطمینان از کجا می آید؟

قبل از ورود به مسائل فنی و خیلِ اطلاعات و داده ها، پاسخی کوتاه می دهیم، چری با تیگو7 برای اولین بار به سهم سایر برندهای معتبر بین المللی دست اندازی می کند و به نوعی آن ها را در بالاترین سطح به چالش می کشد، تا قبل از این، خودروی های چینی اکثرا نمونه هایی بودند ارزان قیمت، با یک سری آپشن مربوط به اتومبیل های کلاسِ بالاتر و همین. اما این یکی به معنی واقعی کلمه یک “خودروی کامل” است و حاوی یک پیام مشخص، چری با تیگو7 وارد گود شده و شاخ و شانه می کشد.

همین کیفیت و ویژگی ویژه است که “مدیران خودرو” را مصمم کرده تا در قالب یک امتحان جامع، خودرو را در اختیار مردم قرار دهد، تا عیار کیفی تیگو7، به دست مردم نمره بگیرد.

چری تیگو7، نکاتی که جایی نوشته نشده است

مشخصات از قبیل نکات فنی، ویژگی های کیفی و کمی و این جنس از داده ها(مثلا طول و عرض و ارتفاع و غیره) را می توانید از سایت خود چری، یا مدیران خودرو و سایر پایگاه های مشابه به دست آورید. اما کاری که ما انجام می دهیم پرداختن به مباحثی است که در جایی نوشته نمی شود. شاید در انتهای بحث به این موضوع پی ببریم که چرا مدیران خودرو روی تیگو7 یک تشدید بزرگ قرار داده است.

آن چه در ادامه مطالعه می کنید تجربه ی شخصی خود از بازدید تیگو7، به همراه یک تیم متخصص است که مو به مو شرح داده ایم.

چری تیگو7، از زبان مخاطبان کارکشته

قبل از این که خود شروع به بررسی کنیم بد نیست از زبان مخاطبان چکیده ای از مشخصات و توصیفات را ارائه دهیم. ویژگی های زیر تماما گرداوری نظرات است(چه در فضای مجازی، چه مصاحبه های سینه به سینه) و گمان کردیم در راستای افزایش اطلاعات و شناخت، می توانند مفید باشند.

  • شتاب عالی
  • هندلينگ و قدرت مانور فوق العاده
  • راحتي، جاداري، كيفيت صندلي‌ها و سقف پانوراما درجه یک کار شدن
  • قدرت موتورِ بالا به طوری كه به راحتي مي توني سرعت ماشين رو به 170 برسوني
  • مصرف سوخت پايين

چری تیگو7، ورود به بحث و بررسی تجربی

موتور توربور شارژر 1500 سی سی با تولید 147 اسب بخار(تکنولوژی اتریشی)، گیربکس دو کلاجه و شش سرعته(تکنولوژی آلمانی)، شاسی های انگلیسی و مدیریت قدرتمند در طراحی و اجرای کلی، سبب شده که تیگو7 در خودِ بازار چین با آن رقابت عجیب و غریب، ماهانه بیش از ده هزار دستگاه فروش داشته باشد. حال بند به بند پیش می رویم.

  1. اولین ویژگی که باید درباره ی تیگو7 مورد اشاره قرار بگیرید شتاب بالا است. در بندِ اعداد و ارقام حجم موتور و اسب بخار نباید بود(هر چند که 1500 سی سی و 147 اسب کم نیست)، مهم بهره وری و سیستمی است که قدرت موتور را در اختیار سرنشین قرار می دهد. تیگو7 در 11 الی 13 ثانیه سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتر در ساعت می رساند، به نظر شما این فوق العاده نیست؟
  1. هندلینگ و قدرت مانوور تیگو 7 نکته ای است که نباید از یاد برد. طراحی داخلی به گونه ای بوده که زمان نشستن درون اتومبیل، احساس راندن یک خودروی شاسی در ابعاد بزرگ به مخاطب القا می شود، اما واقعیت این است که ابعاد خودرو، طراحی ایرودینامیک، مرکز ثقل مهندسی شده، سیستم فرمان، ترمز و به طور کلی طراحی بدنه به گونه ای است که خودرو همانند یک هاچ بک کوچک در دستان راننده قرار می گیرد.
  1. طراحی داخلی فوق العاده تیگو 7 را بارها مورد اشاره قرار داده ایم و بازهم در هر فرصتی که پیش آید، رویش انگشت می گذاریم. ساده، خلوت و کاربردی با یک تزیین چوب زیبا. اینجاست که می گوییم تیگو7 تلاشی برای کپی و بازآفرینی مدلی دیگر نبوده و نمی کوشد به زور آپشن خودش را در دل مخاطب جاکند، بلکه تیگو7 به طور تمام و کمال یک خودروی با شخصیت است. علاوه بر زیبایی درون کابین سکوت مطلق بر قرار می شود، نه باد و نه موتور راهی به درون نخواهند یافت.
  1. آپشن های تیگو 7 کامل هستند. نمایشگر نه اینچی، انواع سیستم های مسیریاب، شش ایربگ، ترمزهای پیشرفته، تهویه ی هوشمند در جلو و عقب، فرمان تمام برقی، خنک کننده ی صندلی و بسیاری دیگر(دوربین و مانیتورینگ 360 درجه یا دید پرنده را از یاد نبرید).

تیگو7 پنجه در پنجه ی غول ها

چندی پیش، مدیران خودرو به میزبانی پیست آزادی تیگو7 را به میدان آورد و در کنار برندهای معتبر قرار داد. رنوکپچر، هیوندای توسان، سانگ یانگ تیوولی، رنو مگان، هیوندای النترا، کیا اپتیما، تویوتا و پرادوی چهار سیلندر در یک طرف و تیگو هفت در طرف دیگر خط مسابقه حضور یافتند.

پس از سوت اغاز تنها رنو کپچر بود که چندی همپای تیگو7 آمد، دیگر خودرو ها همه در یک خط عقب تر مسابقه را ادامه دادند و دیر تر به خط پایان رسیدند.

اگر چه چنین برنامه هایی صرفا تک بعدی است و مثلا در اینجا به صورت انحصاری شتاب تیگو7 به رخ رقبا کشیده می شود، اما چنین رویدادی را می توان نوعی خط و نشان تعبیر کرد. خط و نشانی محکم از طرف چری که حضورش را با قدرت اعلام می کند.

حسن ختام، چرا تیگو7 بخریم؟

برای اینکه با کیفیت است و در قیمتی رقابتی، مدل های گرانتر را از مقابل برداشته. توصیه می کنیم اگر در اصفهان سکونت دارید و قصد خرید خودرو در سر شما پیدا شده، حتما به مجموعه ی سرزمین خودرو نیلی اولین نمایندگی مدیران خودرو در استان اصفهان مراجعه نمایید تا نوشته های ما را به شخصه تجربه کنید. تیگو7 پرچم داری است که دارندگانش پایه گذاران یک انقلاب صنعتی هستند، با ادامه ی این مسیر سال های آینده محصولات چری با این قیمت ها قابل خرید نخواهند بود.

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی