• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

چری تیگو8، محصول احتمالی مدیران خودرو

چری تیگو8، محصول احتمالی مدیران خودرو

چری تیگو8، محصول احتمالی مدیران خودرو 150 150 nilicars

چری تیگو8، محصول احتمالی مدیران خودرو، کمپانی چری یکی از پیشروان صنعت خودروی چین محسوب می شود که با شرکت در نمایشگاه های اورپایی و رونمایی از محصولات برقی خود رویای جهانی شدن را در سر می پرواند.این شرکت کراس اور بزرگی با نام “تیگو 8 “را به سری محصولات خود افزوده است که انتظار می رود در سال های آینده توسط مدیران خودرو در بازار ایران عرضه شود چرا که تیگو 7 بلافاصه پس از رونمایی در چین توسط مدیران خودرو در ایران هم عرضه شد.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-تیگو 8
تیگو 8

چری تیگو8، محصول احتمالی مدیران خودرو

چری تیگو 8 را می توان بزرگترین عضو خانواده چری دانست که با توجه به نام گذاری آن باید از نظر ابعاد یک پله بالاتر از تیگو 7 قرار بگیرد. چری تیگو 8 خودروی با سه ردیف صندلی و ظرفیت 7 سرنشین می باشد. تیگو 8 از نظر ابعادی از چری Exeed TX بزرگتر است و تا حدودی به بزرگترین عضو فعلی خانواده چری با نام Jetour X70 نزدیک خواهد بود.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-تیگو 8
تیگو 8

مدیران خودرو و چری، مدتهاست که با همکاری یکدیگر، تیمی قوی در خودروسازی خصوصی ایران تشکیل داده‌اند، و چندین سال است که خودروهای لوکس‌تر و رده بالاتر را با برند اصلی، یعنی برند چری به بازار ارایه می‌کنند. از سوی دیگر، در چین، چری به عنوان یک خودروساز پیشرو در حال توسعه سبد محصولات خود است و با عرضه چری تیگو 8 ، قصد به چالش کشیدن شاسی‌بلندهای سایز متوسط کره‌ای، نظیر کیا سورنتو یا هیوندای سانتافه را دارد. به طور معمول، پس از معرفی و عرضه محصولات جدید چری، این خودروها به سرعت وارد بازار کشورمان می‌شوند.
پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو 8 در چین، تصاویری از تردد این شاسی بلند چینی را در خیابان‌های تهران با پلاک گذر موقت خبر از انجام تست‌های تطبیق این خودرو با شرایط آب و هوایی ایران می‌دهد. انتظار داریم پس از پایان این تست‌ها، چری تیگو 8 بزودی وارد بازار کشورمان شود تا رونقی هر چند خفیف به بازار بسته و متورم خودرو در کشورمان بدهد.

سرزمین خودرو نیلی-nilicars-تیگو 8
تیگو 8

در محصولات اخیر چری، نظیر چری آریزو 5 توربو ، چری آریزو 6 و چری تیگو 7 ، وجه مشترک استفاده از پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر بوده که با قدرت تقریبی 147 اسب بخار، توان‌بخش خودروهای چری بوده است. شنیده‌ها حاکی از آن است که از این پیشرانه در چری تیگو 8 نیز استفاده خواهد شد، اما با برنامه ریزی‌های جدید، قدرت و گشتاور بیشتری از این پیشرانه طلب خواهد گردید. استفاده از این پیشرانه مشترک، می‌تواند موجب سرویس دهی بهتر مدیران خودرو به مالکان خودروهای چری شود. همچنین علاوه بر این پیشرانه، برخی منابع به استفاده از موتور تنفس طبیعی چهار سیلندر 2 لیتری هم اشاره کرده‌اند که حدود 122 اسب بخار قدرت تولید می‌کند و بیشتر مناسب مشتریان کم مصرف چینی خواهد بود، تا صعود از شیب‌های جاده در کوهستان‌های ایران. با این حال، تا زمان معرفی رسمی چری تیگو 8 در کشورمان، جزئیات و امکانات مدل در نظر گرفته شده برای کشورمان، ناشناخته خواهد بود.

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی