• سایپا 36286000-031| پارس خودرو 36251360-031| مدیران خودرو 36242424-031

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟ 740 416 nilicars

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟ پس از سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن، بسیاری از مردم به فکر گازسوز کردن خودروی خود افتادند و بازار خودروهای گازسوز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. در همین راستا قیمت کیت و مخزن CNG افزایش پیدا کرد و قیمت خودروهای دوگانه سوز سیر صعودی به خود گرفت. رئیس هیات مدیره انجمن صنفی CNG می گویند که هزینه گازسوز کردن خودرو نسبت به قبل از سهمیه بندی بنزین حدود سه برابر شده است.

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟

بررسی گاز سوز کردن خودرو های ایرانی

گاز سوز کردن خودروها چقدر هزینه دارد؟ به گزارش سرزمین خودرو نیلی، اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو در اصفهان  و به نقل از گسترش نیوز، محسن جوهری رئیس هیات مدیره انجمن صنفی CNG درباره افزایش هزینه های دوگانه سوز کردن اظهار داشت: هزینه گازسوز کردن خودروها پس از سهمیه بندی بنزین افزایش یافته و به نوعی یک بازار سیاه ایجاد شده است. می توان گفت هزینه های گازسوز کردن خودرو نسبت به قبل از سهمیه بندی بنزین تقریبا سه برابر شده و این افزایش بیشتر به کمبود کیت و مخزن در کشور است.
وی در ادامه افزود: ظرفیت تولید مخازن در کشور وجود دارد، اما با توجه به عدم برنامه ریزی در این حوزه قبل از افزایش قیمت بنزین و حل نشدن مشکلات سازندگان و نداشتن موارد اولیه، بسیاری از آن ها در سال های اخیر با رکود سنگین مواجه شده و برخی نیز تعطیل شدند. همچنین برخی سازندگان نیز به دنبال تامین مواد اولیه (لوله های بدون درز) از چین هستند که با توجه به فرآیند خرید و حمل به کشور، زمان بر خواهد بود.
جوهری در ادامه در مورد نرخ مصوب گازسوز کردن خودرو گفت: نرخ مصوب برای پراید 2 میلیون و 700 هزار تومان است که متاسفانه رعایت نمی شود و از متقاضیان حدود 5 میلیون و 700 هزار تومان گرفته می شود.
در جدول زیر گزارش نرخ های مصوب اعلام شده برای تبدیل انواع خودروهای داخلی به گازسوز آورده شده است. بر اساس این نرخ ها مشخص می شود که قیمت ها مصوب به درستی رعایت نمی شود و برای گازسوز کردن خودرو تقریبا باید سه برابر هزینه مصوب پرداخت کرد.

اگر در خصوص گاز سوز کردن خودروهای داخلی سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، کارشناسان ما همه روزه در سرزیم خودرو نیلی پاسخگوی شما عزیزان هم در بخش مشاوره خرید خودرو و هم در بخش خدمات پس از فروش هستند.

{سرزمین خودرو نیلی با نیم قرن تجربه در کنار شماست}

شماره های تماس :

مدیران خودرو

031-36242424

سایپا

031-36286000

پارس خودرو

031-36251360

آدرس :

فروش مدیران خودرو شعبه 1 , سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش مدیران خودرو شعبه 2 :
ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

خدمات پس از فروش سایپا , پارس خودرو :
اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

خدمات پس از فروش مدیران خودرو :
اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی