آغاز فروش مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی.
مدير بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا از آغاز فروش اينترنتي مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی خبر داد.
به گزارش سايپا نيوز، رضا تقوي با اشاره به استقبال بي نظير هموطنان گرامي از فروش مرحله اول و دوم خودرو ساندرو استپ وی گفت: گروه خودرو سازي سايپا در نظر دارد در راستاي رضايتمندي و حمايت از مشتريان عزيز مرحله سوم فروش اينترنتي اين خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.
وي خاطر نشان كرد: پيش فروش اين خودرو از تاريخ يكشنبه تاريخ 95/12/08 ، ساعت 11:00 بر روي سايت اينترنتي شركت سايپا قرار خواهد گرفت و هموطنان مي توانند نسبت به ثبت نام اين خودرو اقدام نمايند.
مدير بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا با بيان اين مطلب كه در مرحله دوم 5400 دستگاه خودرو استپ وي به فروش رسيد افزود: در طرح گذشته 500،000 نفر متقاضي اين خودرو بودند كه با توجه به محدوديت هاي توليد، براي هر 100 نفر يك دستگاه خودرو موجود بوده و اين امر موجب شد مشكلاتي در خصوص ثبت نام به وجود آيد كه در آينده نزديك با افزايش حجم توليد، اين موضوع مرتفع خواهد شد.
وي اظهار داشت: يكي از دلايل استقبال بي نظير از اين محصول كيفيت بسيار مناسب محصولات شركت پارس خودرو نسبت به ساير خودرو هاي موجود در بازار مي باشد و اجراي به موقع تعهدات و خدمات پس از فروش متمايز گروه خودروسازي سايپا در سطح كشور، باعث شده اين محصول جزء خودروهاي پرطرفدار و پرفروش بازار خودرو به حساب آيد كه مصداق بارز اين موضوع وجود خودروهاي برند مشابه اين خودرو در بازار بوده كه از لحاظ ميزان تقاضا به هيچ وجه قابل قياس با تقاضاي اين محصول نمي باشد.

پیش فروش ساندرو استپ وی

رضا تقوي گفت: پيش فروش اين خودرو به قيمت روز محاسبه مي شود و در راستاي حمايت از مشتريان و توزيع عادلانه اين خودرو محدوديت هايي در خصوص كد ملي ايجاد شده و مشتريان با يك كد ملي فقط مجاز به ثبت نام يك خودرو مي باشند و همچنين مشترياني كه در مراحل قبلي نسبت به خريد اين خودرو اقدام نموده اند در اين مرحله نمي توانند دراين طرح شركت نمايند.
مدير بازاريابي و فروش گروه خودروسازي از هموطنان و مشتريان درخواست نمود به منظور جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي برخي دفاتر غير مجاز، فقط از طريق سايت اينترنتي شركت سايپا به نشاني www.saipacorp.com يا www.saipa.iranecar.com اقدام به ثبت نام نمایید.

برای بازدید خبر، ویدیو و عکس های بیشتر در رابطه با ساندرو استپ وی و دیگر خودروهای محبوبتان می توانید به کانال تلگرام سرزمین خودروی نیلی مراجعه کنید.